פרגולות ודקים מעץ מלא ואיכותי החל מ 349 שח למטר

נקודת המוצא של ההצטיידות בפרגולה פשוט נהדרת. זהו פריט אסתטי מהשורה הראשונה, המגלם בתוכו פונקציות מעשיות של ממש: קירוי או הצללה, למשל. בנוסף, פרגולות מאפש
רות ליצור מתחם ישיבה ואירוח מהשורה הראשונה, המעלה את ערך הנכס כולו בעשרות מונים.

כל מי שבקיא בתחום, בהמשך לכך, יוכל לטעון דבר מרכזי אחד: פרגולות עץ, אשר מספר יתרונותיהן רב עוד יותר, נחשבות למרכזיות בשדה המשחק האמור. הנה כל מה שחשוב שתדעו עליהן.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעה אנא הכניסו את פרטיכם 054-2159897
 • 0
 • שם*full name
  1
 • טלפון*full name
  2
 • נושא*full name
  3
 • פרטים נוספים*something more
  4
 • 5

מגוון עצום של אפשרויות

פרגולות עץ, ואלו הן חדשות מעולות, מגיעות כיום במגוון אינסופי של סגנונות, סוגים או וריאציות. זאת ועוד, אפשרות תכנון הפרגולה מאפס, על פי הזמנת הלקוחות, קיימת גם קיימת. ראשית, עץ הוא כידוע מונח רחב מאד, כאשר לכל סוג רשימה ארוכה של מאפיינים, כמו גם מחיר שונה. המלצה מועילה היא לבחור עץ המוגדר כאיכותי, דוגמת עץ אורן, מעץ גושני, עץ דאגלס פייר, עץ לבן גושני, עץ דו שכבתי ורב שכבתי. כמו כן, מומלץ לוודא שהעץ עבר אימפרגנציה, פעולה המסייעת להרחיק ממנו מזיקים פוטנציאליים ואף משפרת את העמידות שלו בפני מזג האוויר.

מבחינת עיצוב, דומה כי השמיים הם הגבול: מעבר לצורה המרובעת או המלבנית הבסיסית של הפרגולה, יש הבוחרים בצורות עגולות, אלכסוניות או משולשות. גם בנוגע לצורה הספציפית של הקורות והיתדות, הרי שמגוון רחב של צורות, עיטורים (למשל, אביזרי פרזול) או קימורים אפשרי בהחלט. מבחינה אסתטית, ניתן בהחלט להתחשב במאפיינים הקיימים של הסביבה בה עתידה להיות מוקמת הפרגולה, כאשר שילובים בינה לבין צמחייה, אמצעי תאורה ושלל פריטי נוי אחרים יכולים ליצור שלם הגדול עוד יותר מסך חלקיו.

הפרגולה, בהמשך לכך, יכולה להיות פתוחה או סגורה: הפרגולה הפתוחה תהיה עדינה יותר ותשתלב בצורה אידיאלית עם החלל החיצוני, בעוד שהיתרון המרכזי של הפרגולה הסגורה  הוא ההצללה המלאה שהיא מאפשרת.

לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ או הצעת מחיר חינם התקשרו: 054-2159897
או השאירו פרטים בטופס למעלה ונחזור אליכם בהקדם, תודה